V úterý 19. května 2026 proběhlo v Jihlavě okresní kolo ve vybíjené pro 4. a 5. třídy. Turnaj pořádala Okresní rada AŠSK v Jihlavě a odehrál se ve sportovní hale SK Jihlava. Letošního ročníku se zúčastnilo celkem 16 družstev z celého okresu, která byla rozdělena do čtyř základních skupin.
Žáci naší školy byli nalosováni do skupiny B, kde postupně změřili síly s týmy z Brtnice, Velkého Beranova a ZŠ E. Rošického. V zápasech plných napínavých momentů vybojovali 1 výhru (proti Velkému Beranovu 8:6) a připsali si 2 prohry s celkovým skóre 21:39. Naše výkony nám vynesly 3. místo ve skupině a na základě těchto výsledků jsme se v silné konkurenci z celého okresu umístili na konečném děleném 9.–12. místě.
Naši školu reprezentovali: Kryštof Krejčí, Pavel Krajíček, Denis Paris, Karel Martínek, Matyáš Václavek, Ondřej Foitl, Zuzana Jelínková, Rozálie Charvátová, Nikola Štruncová (5. třída), Artem Vynychenko Jakub Kos, Anna Marešová (4. třída).
