Okresní kole ve vybíjené 4. a 5. tříd

V úterý 19. května 2026 proběhlo v Jihlavě okresní kolo ve vybíjené pro 4. a 5. třídy. Turnaj pořádala Okresní rada AŠSK v Jihlavě a odehrál se ve sportovní hale SK Jihlava. Letošního ročníku se zúčastnilo celkem 16 družstev z celého okresu, která byla rozdělena do čtyř základních skupin.

 

Žáci naší školy byli nalosováni do skupiny B, kde postupně změřili síly s týmy z Brtnice, Velkého Beranova a ZŠ E. Rošického. V zápasech plných napínavých momentů vybojovali 1 výhru (proti Velkému Beranovu 8:6) a připsali si 2 prohry s celkovým skóre 21:39. Naše výkony nám vynesly 3. místo ve skupině a na základě těchto výsledků jsme se v silné konkurenci z celého okresu  umístili na konečném děleném 9.–12. místě.  

 

Naši školu reprezentovali: Kryštof Krejčí, Pavel Krajíček, Denis Paris, Karel Martínek, Matyáš Václavek, Ondřej Foitl, Zuzana Jelínková, Rozálie Charvátová, Nikola Štruncová (5. třída), Artem Vynychenko Jakub Kos, Anna Marešová (4. třída).

 

Odkaz na výsledky

 

Odkaz na fotogalerii